Saturday 30 July 2022

Preliminary Round
Group D

Skopje / Jane Sandanski Hall B

Preliminary Round
Group D

Skopje / Jane Sandanski

31-33
Preliminary Round
Group A

Skopje / Boris Trajkovski

Preliminary Round
Group H

Skopje / Boris Trajkovski

31-28
Preliminary Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

17-22
Preliminary Round
Group C

Skopje / Jane Sandanski Hall B

Preliminary Round
Group G

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group G

Skopje / Boris Trajkovski

31-19
Preliminary Round
Group C

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group B

Skopje / Boris Trajkovski

Preliminary Round
Group F

Skopje / Jane Sandanski Hall B

Preliminary Round
Group E

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group H

Skopje / Boris Trajkovski

Preliminary Round
Group E

Skopje / Jane Sandanski Hall B

39-27
Preliminary Round
Group F

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group B

Skopje / Boris Trajkovski

Sunday 31 July 2022

Preliminary Round
Group A

Skopje / Boris Trajkovski

54-30
Preliminary Round
Group D

Skopje / Jane Sandanski

36-54
Preliminary Round
Group D

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group B

Skopje / Boris Trajkovski

Preliminary Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Preliminary Round
Group B

Skopje / Boris Trajkovski

Preliminary Round
Group C

Skopje / Jane Sandanski

Monday 01 August 2022

Preliminary Round
Group G

Skopje / Boris Trajkovski

18-30
Preliminary Round
Group E

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group G

Skopje / Boris Trajkovski

Preliminary Round
Group F

Skopje / Jane Sandanski

34-28
Preliminary Round
Group H

Skopje / Boris Trajkovski

Preliminary Round
Group F

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group H

Skopje / Boris Trajkovski

26-28
Preliminary Round
Group E

Skopje / Jane Sandanski

Tuesday 02 August 2022

Preliminary Round
Group D

Skopje / Jane Sandanski Hall B

42-34
Preliminary Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Preliminary Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Preliminary Round
Group D

Skopje / Jane Sandanski Hall B

Preliminary Round
Group F

Skopje / Jane Sandanski

30-34
Preliminary Round
Group H

Skopje / Boris Trajkovski

Preliminary Round
Group E

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group G

Skopje / Boris Trajkovski

31-18
Preliminary Round
Group E

Skopje / Jane Sandanski Hall B

Preliminary Round
Group H

Skopje / Boris Trajkovski

22-21
Preliminary Round
Group G

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group F

Skopje / Jane Sandanski Hall B

Preliminary Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

Preliminary Round
Group B

Skopje / Boris Trajkovski