Wednesday 02 August 2023

Preliminary Round
Group A

Varaždin / Arena Varaždin

Preliminary Round
Group G

Opatija / Hall Marino Cvetkovic

Preliminary Round
Group E

Rijeka / Sports Centre Zamet

32-21
Preliminary Round
Group C

KOPRIVNICA / Josip Samardžija-Bepo

40-32
Preliminary Round
Group B

Varaždin / Arena Varaždin

Preliminary Round
Group G

Opatija / Hall Marino Cvetkovic

Preliminary Round
Group E

Rijeka / Sports Centre Zamet

49-26
Preliminary Round
Group C

KOPRIVNICA / Josip Samardžija-Bepo

Preliminary Round
Group B

Varaždin / Arena Varaždin

Preliminary Round
Group H

Opatija / Hall Marino Cvetkovic

Preliminary Round
Group D

KOPRIVNICA / Josip Samardžija-Bepo

38-29
Preliminary Round
Group F

Rijeka / Sports Centre Zamet

Preliminary Round
Group H

Opatija / Hall Marino Cvetkovic

Preliminary Round
Group F

Rijeka / Sports Centre Zamet

Preliminary Round
Group A

Varaždin / Arena Varaždin

Preliminary Round
Group D

KOPRIVNICA / Josip Samardžija-Bepo

28-32

Thursday 03 August 2023

Preliminary Round
Group G

Opatija / Hall Marino Cvetkovic

Preliminary Round
Group C

KOPRIVNICA / Josip Samardžija-Bepo

22-28
Preliminary Round
Group G

Opatija / Hall Marino Cvetkovic

Preliminary Round
Group C

KOPRIVNICA / Josip Samardžija-Bepo

35-28
Preliminary Round
Group H

Opatija / Hall Marino Cvetkovic

16-62
Preliminary Round
Group D

KOPRIVNICA / Josip Samardžija-Bepo

18-29
Preliminary Round
Group H

Opatija / Hall Marino Cvetkovic

Preliminary Round
Group D

KOPRIVNICA / Josip Samardžija-Bepo

30-31

Friday 04 August 2023

Preliminary Round
Group B

Varaždin / Arena Varaždin

Preliminary Round
Group E

Rijeka / Sports Centre Zamet

21-49
Preliminary Round
Group A

Varaždin / Arena Varaždin

Preliminary Round
Group E

Rijeka / Sports Centre Zamet

41-11
Preliminary Round
Group F

Rijeka / Sports Centre Zamet

24-38
Preliminary Round
Group B

Varaždin / Arena Varaždin

Preliminary Round
Group F

Rijeka / Sports Centre Zamet

Preliminary Round
Group A

Varaždin / Arena Varaždin

54-18

Saturday 05 August 2023

Preliminary Round
Group G

Opatija / Hall Marino Cvetkovic

Preliminary Round
Group C

KOPRIVNICA / Josip Samardžija-Bepo

26-30
Preliminary Round
Group B

Varaždin / Arena Varaždin

Preliminary Round
Group E

Rijeka / Sports Centre Zamet

30-28
Preliminary Round
Group G

Opatija / Hall Marino Cvetkovic

Preliminary Round
Group A

Varaždin / Arena Varaždin

27-33
Preliminary Round
Group E

Rijeka / Sports Centre Zamet

Preliminary Round
Group C

KOPRIVNICA / Josip Samardžija-Bepo

33-30
Preliminary Round
Group H

Opatija / Hall Marino Cvetkovic

Preliminary Round
Group F

Rijeka / Sports Centre Zamet

Preliminary Round
Group B

Varaždin / Arena Varaždin

Preliminary Round
Group D

KOPRIVNICA / Josip Samardžija-Bepo

28-22
Preliminary Round
Group H

Opatija / Hall Marino Cvetkovic

Preliminary Round
Group D

KOPRIVNICA / Josip Samardžija-Bepo

38-22
Preliminary Round
Group F

Rijeka / Sports Centre Zamet

Preliminary Round
Group A

Varaždin / Arena Varaždin