Tuesday 06 August 2019

Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

32-22
Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

30-24
Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

35-30
Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

29-32
Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

30-23
Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

44-16
Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Wednesday 07 August 2019

Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

24-28
Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

26-30
Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

13-41

Thursday 08 August 2019

Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

27-24
Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

28-28
Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

21-43
Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

Friday 09 August 2019

Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

38-16
Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

30-22
Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

25-26
Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

26-25
Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

24-21
Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

38-23
Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Saturday 10 August 2019

Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

28-22
Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

22-26
Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

28-29
Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

20-47

Sunday 11 August 2019

Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

31-21
Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

30-35
Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

Monday 12 August 2019

Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

23-25
Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

24-31
Group Round
Group D

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group B

Skopje / Jane Sandanski

32-32
Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

Group Round
Group C

Skopje / Boris Trajkovski

Group Round
Group A

Skopje / Jane Sandanski

26-22